Acente Rezervasyon Yazılımı

Çevrimiçi olarak çalışan bir rezervasyon yazılımıdır. Bu yazılım sayesinde firmanızın tüm tur ve transfer rezervasyon ağını tek bir merkez üzerinde toplayabilir, zamandan tasarruf ederek yönetebilirsiniz. Aktif olarak çalışan internet sitenize eklenbilir bir modül ile müşterilerinize, otellere, acentalara, ve diğer firmalara rezervasyon imkanı verebilirsiniz. Mobil cihazlar için desteğe sahip olan yazılım ile rezervasyonlarınızı her an takip edebilirsiniz.

Entegrasyon : Yazılımın entegrasyonu aktif olarak çalışan internet sitenize gömülü kodlar ile çalışabilmektedir.

Mobil Arayüz : Bu destek sayesinde ,ister akıllı telefonunuzdan, isterseniz tablet bilgisayarınızdan istediğiniz her an yazılıma ulaşabilir, rezervasyonlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Kullanım Alanları : Oteller, turizm acentaları, transfer firmaları ve rezervasyon sistemi ile çalışan tüm işletmeler kullanabilir. Her işletmeye uygun modüller sayesinde, ihtiyacınız neyse ona karşılık verecek bir yazılımdır.

Faydaları : Kayıtlarınızı tek bir sistem üzerinde tutmak, hem verimlilik sağlıyor hemde zaman kaybını önlemektedir. Her yerden ulaşılabilir olmasından dolayı işlerinizi her an takip edebilirsiniz.