SEO ve Adwords Hizmetleri

SEO

İnternet sitenizin ön plana çıkması için arama motorlarını için gerekli opimizasyonların yapılmalıdır. İster internet sitenizi biz yapmış olalaım isterseniz hali hazırdaki sitelerriniz için tam anlamıyla optimizasyon sağlamaktayız.

Google, bing, yandex gibi arama motorları için sitenizde ki değişikliklerin yapılması ve gerekli webmaster araçları ayarları ile internet sitenizi ön plana çıkarmaktayız.. Bu sayede potansiyel müşterilerinize daha yakınlaşmış olacaksınız.

Günümüz teknolojisinde hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile adwords reklamları ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. İnternet’in son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; “Adwords Reklamcılığı” hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.

Adwords Reklamcılığı; öncelikle hedef kitleye direk ulaşarak reklamcılığın asıl amacına hizmet eden, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilen ve geri dönüşümü belgeleyebilen, diğer mecralara oranla daha direkt çözümler sağlarken bunu çok daha düşük bütçelere çözümleyebilen, oldukça karlı bir yatırımdır.

Ideatec olarak Adwords hizmetleri konusunda uzman ekibimiz ile yanınızdayız.