Mobil Reklam Yönetimi, Raporlama ve Analiz

MOBİL REKLAM YÖNETİMİ
Markanızın sadece geleneksel mecralarda değil, mobil cihazlarda da varlığının devam etmesi için, etkin bir mobil reklam yönetimi yapmanız gerekir. Reklam kampanyalarınızın doğru yerde ve doğru zamanda gösterilerek, maksimum geri dönüşe ulaşması için mobil reklamlarınızı biz yönetiyoruz. Etkili bir hedefleme algoritması ile mobil cihazlarda gösterilecek reklamlarınızı potansiyel müşterilerinize göstererek, milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Mobil uygulamaların veya web sitelerinin içerisinde yayınlanan reklamlarınız, Android ve iOS cihazlardan görüntülenebilir. Standart banner ya da HTML5 destekli reklam kampanyaları, özel hedeflemeler ile sadece birlikte belirleyeceğimiz kişilere gösterilir. Örneğin kullandıkları cihaza ya da telefon operatörüne göre, lokasyonlarına göre vs.

 

RAPORLAMA VE ANALİZ
Tüm mobil reklam kampanyalarınızın performanslarını takip edebilir, size sunacağımız reklam raporunu analiz ederek bir kıyaslama yapabilirsiniz. Bu şekilde mobil reklamların markanıza ve web sitenize olan katkısını daha iyi görebilir ve reklam bütçesi yönetimini daha iyi yapabilirsiniz.

Mobil reklam raporunda, seçtiğiniz tarihe göre reklamların tıklanma sayısı, tıklama oranı, toplam gösterim sayısı, ulaştığı kişi (erişim) sayısı vb. veriler bulunmaktadır. Bu raporun detaylı analizi tarafımızdan yapılacak olup, yayındaki reklamların etkisi ölçülerek, gerekirse rapor doğrultusunda revizyon yapılacaktır.