Projeler

Global kullanıma uygun olarak hazırladığımız SaaS projelerimiz ile iş dünyasına yönelik işlemlerin teknolojiyi kullanarak daha hızlı, kolay ve ekonomik olarak yapılmasını hedefliyoruz.

Teklif ve Kampanya Platformu Yazılımı
teklifsitesi.com

TeklifSitesi.com her sektörden firma ve bireysel kullanıcıyı bir araya getiren ve güvenli ticareti amaçlayan yeni nesil bir platformudur. TeklifSitesi.com’a kurumsal üyeler firma bilgileri kontrol edilerek kabul edilir. Bu sayede güvenli bir ticaret platformudur.

Taleplerinizi kolaylıkla oluşturun
TeklifSitesi.com ile ihtiyacınız olan tüm alım işlemleri için talep oluşturarak teklifler toplayabilir, sizin için en uygun teklifi seçebilirsiniz.

Yeni müşteriler için teklifler gönderin
Sektörünüzdeki diğer firma ve bireysel kullanıcıların oluşturduğu açık taleplere teklif göndererek müşteri ağınızı genişletin. Firmanızın satış hacmini arttırın.

Ürün/hizmetleriniz için kampanyalar oluşturun
TeklifSitesi.com ile ürün yada hizmetleriniz için kampanyalar oluşturun ve bunu tek tıkla binlerce firma ve bireysel kullanıcıya ulaştırarak satışlarınızı arttırın.

Fırsatlardan yararlanın
Firmaların oluşturduğu kampanya ve fırsatlardan yararlanarak hem ihtiyaç duyduğunuz ürün yada hizmetlere kolayca ulaşın hemde karlı çıkın.

Patient Follow-Up Software
hastatakibi.net

Doktor ve sağlık kuruluşları için hazırlanmış tamamen özelleştirilebilir online bir hasta takip programıdır. Alışılagelmiş ve halihazırda olan sistemlerden farklı olarak modüler ve parametre tanımlama yapısı sayesinde, kullanıcının isteklerine göre özelleştirilebilen ve tam verimlilik sağlayan bir programdır.

Çoklu Doktor Desteği ile Kurumsal Kullanım
Hastane, tıp merkezi gibi bünyesinde birden fazla doktor bulunan kurumlar için uygundur. Sadece doktor değil sınırsız çalışanda ekleyerek işlerinizi yönetebilirsiniz.

Parametre Tanımlayarak Özelleştirin
İhtiyaç duyduğunuz bilgilere ait alanları oluşturun ve programı kendinize göre özelleştirin. Gereksiz ve sınırlı alanlara takılıp kalmayın. Tamamen ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebileceğiniz bir online hasta takip programı olması nedeni ile, Türkiye’de ve dünyada ilk ve tektir.

Raporlarınızı Otomatik Olarak Oluşturun
Hastalarınıza ait tahlil, ameliyat, etkinlik raporlarını ve daha fazlasını tek tıkla oluşturabilir, işletmeniz ile ilgili analizleri gerçekleştirebilirsiniz. Siz sadece hastalarınıza odaklanın, geri kalanı HastaTakibi.Net sizin için yapsın.

Etkinliklerinizi Kolaylıkla Takip Edin
HastaTakibi.Net’te bulunan etkinlik takvimi sayesinde hastalarınıza ait ameliyat ve randevu günleri, telefon görüşmeleri ve doğum günleri gibi etkinlikleri asla kaçırmayın.

Hasta Dosyanızı Tek Tıkla Oluşturun
Hasta dosyanızı tek bir tuşla yazdırabilirsiniz. Sadece kayıtlı hastanızı seçerek, hastaya ait tüm bilgileri, tahlilleri, raporları vb. kayıtları özel bir dosya olarak ister bilgisayarınıza indirin, isterseniz yazıcınızdan çıktısını alın.

Kullanıcılar Oluşturun ve Yetkilerini Düzenleyin
Asistanlarınız ve çalışanlarınız için kullanıcı hesapları oluşturun ve yetkilerini düzenleyin. İsterseniz tüm alanlara, isterseniz sadece belirli alanlara erişim yetkisi vererek yetkilerini kontrol edin.

İşlem Geçmişinizi Kontrol Altında Tutun
HastaTakibi.Net üzerinde yaptığınız tüm işlemler kayıt altında tutulur. Program, üzerinde yapılan her şeyi, işlemi yapan kişiyi, zamanını ve cihaz bilgilerini otomatik olarak kayıt eder. Bu sayede programınızın tüm kontrolü sizde kalır.

Mobil Cihazlar Dahil Her Yerden Ulaşın
HastaTakibi.Net’in %100 mobil uyumlu yapısı sayesinde programa tüm akıllı telefon ve tabletlerden sorunsuz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Zamanınızı etkin biçimde kullanarak işlemlerinizi hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.