Projeler

Global kullanıma uygun olarak hazırladığımız SaaS projelerimiz ile iş dünyasına yönelik işlemlerin teknolojiyi kullanarak daha hızlı, kolay ve ekonomik olarak yapılmasını hedefliyoruz.

innly.app

Innly Otel Departman Uygulaması

Innly App oteller için departman yönetim yazılımı sunan, konuklar ve tüm gezginler için ise seyahat boyunca ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri tek bir platformda toplanyan bir uygulamadır.

teklifsitesi.com

Talep, Teklif ve Kampanya Platformu Yazılımı

TeklifSitesi.com her sektörden firma ve bireysel kullanıcıyı bir araya getiren ve güvenli ticareti amaçlayan yeni nesil bir platformudur. TeklifSitesi.com’a kurumsal üyeler firma bilgileri kontrol edilerek kabul edilir. Bu sayede güvenli bir ticaret platformudur.

isgsitesi.com

İş Sağlığı ve Güvenliği İş İlanı Platformu

İSG Sitesi iş sağlığı ve güvenliği konusunda her sektörden firma, uzman ve profesyoneli, isg hizmetine ihtiyaç duyan firmalarla bir araya getiren yeni nesil bir platformdur

hastatakibi.net

Online Hasta Takip Yazılımı

Doktor ve sağlık kuruluşları için hazırlanmış tamamen özelleştirilebilir online bir hasta takip programıdır. Alışılagelmiş ve hali hazırda olan sistemlerden farklı olarak modüler ve parametre tanımlama yapısı sayesinde, kullanıcının isteklerine göre özelleştirilebilen ve tam verimlilik sağlayan bir programdır.

Firmanızın ihtiyaçları için bugün bize ulaşın!